Yhteystiedot

Jäsenet

 

Asko Ahonen (hallituksen puheenjohtaja)
asko.ahonen@cashinvest.fi
puh. 050 553 6939

 

Jouko Astor
jouko.astor@verkatehdas.fi
puh. 040 570 1821

 

Kai Hintsanen
kai.hintsanen@ttt-teatteri.fi
puh. 050 344 6215

 

Jaana Kaartinen (hallituksen jäsen)
jaana.kaartinen@finop.fi
puh. 050 370 4518

 

Jyrki Liljeroos
jyrki.liljeroos@santen.fi
puh. 0400 625 770

 

Tuula Martikainen (hallituksen jäsen)
tuula.martikainen@elisanet.fi
puh. 0400 628 419

 

Pasi Mäkinen
pasi.makinen@pirkanmaanyrittajat.fi
puh. 050 540 0005

 

Kari Neilimo
kari.neilimo@kolumbus.fi
puh. 050 1754

 

Martti Ojajärvi (hallituksen jäsen)
martti.ojajarvi@gmail.com
puh. 050 518 4670

 

Eero Ottila
eero.ottila@elisanet.fi
puh. 0500 234 732

 

Pertti Paltila
pertti.paltila@gmail.com
puh. 0400 601 079

 

Martti Silvennoinen (hallituksen varapuheenjohtaja)
martti.silvennoinen@kotiportti.fi
puh. 0400 702535

 

Timo Soini (hallituksen jäsen)
timo.soini@kolumbus.fi
puh. 0400 636 590

 

Marja Sutela
marja.sutela@tamk.fi
puh. 040 721 5204

 

Timo Toivonen
timostoivonen@hotmail.com
puh. 050 63128

 

Eija Vartila
eija.i.vartila@gmail.com
puh. 050 388 9628

 

 

 

Ota yhteyttä