Yhteystiedot


Jäsenet

Asko Ahonen 
asko.ahonen@cashinvest.fi
puh. 050 553 6939

Jouko Astor (hallituksen jäsen)
jouko.astor@gmail.com
puh. 040 570 1821

Heikki Hakala (hallituksen jäsen)
heikki.hakala@viestintaihminen.fi
puh. 040 771 0077

Leena Honkasalo
leena.honkasalo@gmail.com
puh 040 556 0790

Irmeli Jokilampi
irmeli.jokilampi@idia.fi
puh.050 3001391

Jaana Kaartinen
jaana.kaartinen@finop.fi
puh. 050 370 4518

Jyrki Liljeroos
jyrki.liljeroos@provex.fi
puh. 0400 625 770

Tuula Martikainen (hallituksen jäsen)
tuula.martikainen@elisanet.fi
puh. 0400 628 419

Pasi Mäkinen (hallituksen jäsen)
pasi.makinen@pirkanmaanyrittajat.fi
puh. 050 540 0005

Kari Neilimo
kari.neilimo@kolumbus.fi
puh. 050 1754

Martti Ojajärvi
martti.ojajarvi@gmail.com
puh. 050 518 4670

Eero Ottila
eero.ottila@elisanet.fi
puh. 0500 234 732

Pertti Paltila
pertti.paltila@gmail.com
puh. 0400 601 079

Martti Silvennoinen (hallituksen puheenjohtaja)
martti.silvennoinen@kotiportti.fi
puh. 0400 702535

Timo Soini
timo.soini@kolumbus.fi
puh. 0400 636 590

Marja Sutela
marja.sutela@tuni.fi
puh. 040 721 5204

Timo Toivonen
timostoivonen@hotmail.com
puh. 050 63128

Eija Vartila (hallituksen jäsen)
eija.i.vartila@gmail.com
puh. 050 388 9628

Ota yhteyttä